Na przełomie listopada i grudnia 2019 roku nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie społecznym "SzlachetnaPaczka". W akcję włączyła się cała społeczność szkolna: uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice. Łącznie zebrano kwotę 1551 złotych oraz darowizny rzeczowe, głównie artykuły spożywcze, gospodarstwa domowego, kosmetyki, słodycze i książki. Z artykułów tych przygotowano 13 paczek. Udało się pozyskać również używaną pralkę automatyczną. Z części zebranych pieniędzy zakupiono dodatkowo obuwie męskie, ciepły koc, skarpety, rękawiczki, ręcznik kąpielowy, potrzebne artykuły spożywcze i wstążki do dekoracji paczek, łącznie w wysokości 370,79 złotych. Za pozostałą kwotę 1189,21 zł. zakupiono 1,580 tony węgla orzech. Naszą akcję wspierały firmy i lokalni przedsiębiorcy, tj. Firma TransLis z m. Wieszowa (oddział w Strzelcach Opolskich), której pan prezes pan Henryk Lis podarował 1,5 tony węgla oraz zapewnił jego darmowy transport, Firma Sz'ola oraz pan Krzysztof Kotysz udzieliły wsparcia finansowego. Rozładunek węgla wykonali strażacy z jednostki OSP Krasiejów.

                                                                                                                                                             Opiekun Szkolnego Wolontariatu - Daniela Glik

Galeria

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"

Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

 do góry