Dnia 16 października2019 roku w naszej szkole odbyło sie uroczyste pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Po zakończeniu części artystycznej w wykonaniu pierwszoklasistów, uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów klasy pierwszej. Gośćmi specjalnymi byli: Pan Burmistrz Jan Labus oraz jego zastępca Pan Zbigniew Kowalczyk, którzy pogratulowali pierwszoklasistom wstąpienia w szeregi pełnoprawnych członków społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Krasiejowie. Po zakończeniu pierwszoklasiści wraz z wychowawcą i rodzicami udali się na poczęstunek do klasy.

IMG_8573
IMG_8573
IMG_8587
IMG_8587
IMG_8597
IMG_8597

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"

Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

 do góry