Plan lekcji

UWAGA !!!

OD 11 LUTEGO ZMIANA PLANU LEKCJI 

Wychowawca: Dorota Serafin

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 EW  język angielski EW EW EW 
2 8.30-9.15 EW EW EW EW EW
3 9.25-10.10 EW EW EW Ew EW
4 10.20-12.05 EW - w-f EW - w-f jmn - niemiecki religia EW 
5 11.20-12.05 jmn - niemiecki KK język angielski jmn - niemiecki religia
6 12.20-13.05 terapia  SKS I-II    w-f
7 13.10 - 13.55 KK

Wychowawca: Artur Czichos

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 jmn - niemiecki w-f historia język polski matematyka
2 8.30-9.15 w-f l. wychowawcza w-f język angielski język polski
3 9.25-10.10 język angielski język angielski matematyka matematyka informatyka
4 10.20-12.05 przyroda jmn - niemiecki język polski przyroda religia
5 11.20-12.05 język polski język polski plastyka religia jmn - niemiecki
6 12.20-13.05 matematyka muzyka w-f technika
7.  13.10 - 13.55 z. rozwijające rewalidacja

Wychowawca: Danuta Jaskulska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 matematyka jezyk polski język polski biologia informatyka
2 8.30-9.15 język polski matematyka jmn - niemiecki historia język angielski
3 9.25-10.10 w-f w-f technika język angielski w-f
4 10.20-12.05 jmn - niemiecki język angielski geografia w-f l. wychowawcza
5 11.20-12.05 religia muzyka matematyka jezyk polski historia
6 12.20-13.05 plastyka jmn - niemiecki HWiKN matematyka religia
7 13.10-13.55   język polski

Wychowawca: Barbara Kowalczyk - Stasiuk

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 język polski plastyka w-f język polski język angielski
2 8.30-9.15 historia przyroda technika przyroda informatyka
3 9.25-10.10 matematyka matematyka jmn - niemiecki w-f matematyka
4 10.20-12.05 język angielski historia matematyka jezyk angielski w-f
5 11.20-12.05 przyroda język polski język polski matematyka muzyka
6 12.20-13.05 religia w-f l. wychowawcza jmn - niemiecki język polski
7 13.10-13.55 WDŻ jmn - niemiecki rewalidacja  język polski  religia
8 HWiKN rewalidacja SKS dziewczynki
Klasa 7
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 biologia chemia fizyka w-f dziewczynki historia
2 8.30-9.15 język angielski chemia fizyka w-f chłopcy język polski
3 9.25-10.10 historia geografia religia biologia język angielski
4 10.20-12.05 matematyka religia język angielski matematyka informatyka
5 11.20-12.05 język polski matematyka geografia muzyka matematyka
6 12.20-13.05 język niemiecki język polski plastyka język polski w-f dziewczynki
7 13.10-13.55 w-f chłopcy w-f dziewczynki język polski język niemiecki  w-f chłopcy

8 14.00-14.45 w -f dziewczynki w-f chłopcy L. wychowawcza SKS chłopcy

Wychowawca: Regina Mańkowska

Klasa 8
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7.40-8.25 język polski matematyka religia w-f dziewczynki biologia
2 8.30-9.15 matematyka religia matematyka w-f chłopcy matematyka
3 9.25-10.10 język niemiecki chemia

fizyka

język polski język polski
4 10.20-12.05 historia chemia fizyka l.wychowawcza język angielski
5 11.20-12.05 język angielski język niemiecki język polski J.angielski informatyka
6 12.20-13.05 WDŻ język polski historia WOS w-f dziewczynki
7 13.10-13.55 w-f chłopcy w-f dziewczynki geografia WOS w-f chłopcy

8 14.00-14.45 w-f dziewczynki w-f chłopcy z. rozwijające SKS chłopcy

wychowawca Julita Matuszewska

  • Data aktualizacji: 2019-08-08 22:52
  • |
  • Licznik odwiedzin: 644 345