Plan lekcji

Wychowawca: Daniela Glik

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8:00 - 8:45

EW

EW

EW

EW

JMN

2

8:55- 9:40

EW

EW

EW

EW

EW

3

9:50 - 10:35

EW

EW

EW

EW

EW

4

10:45 - 11:30

EW

EW

J.ANGIELSKI

JMN

EW

5

11:45 - 12:30

RELIGIA

JMN

RELIGIA

EW

6

12:45 - 13:30

ZAJ.ROZ.DG

REWALIDACJA

J.ANGIELSKI

7 13:35 - 14:20

REWALIDACJA

Wychowawca: Bogusława Wieczorek

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8:00 - 8:45

EW

RELIGIA

JMN

EW

WF

2

8:55- 9:40

EW

J.ANGIELSKI

RELIGIA

EW

j.angielski

3

9:50 - 10:35

EW

JMN

WF

EW

JMN

4

10:45 - 11:30

WF

EW

EW

EW

EW

5

11:45 - 12:30

ZAJ.ROZ

EW

EW

EW

EW

6

12:45 - 13:30

KK

EW

7

13:35 - 14:20

KK

KK/REWALIDACJA

8 14:25 - !5:10 TERAPIA PEDAGOG

Wychowawca: Dorota Serafin

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8:00 - 8:45

EW

j. angielski

EW

EW

EW

2

8:55- 9:40

EW

EW

EW

EW

EW

3

9:50 - 10:35

EW

EW

EW

EW

EW

4

10:45 - 11:30

EW-WF

EW

JMN

RELIGIA

EW

5

11:45 - 12:30

JMN-N

EW

ZAJ.ROZW

JMN

religia

6

12:45 - 13:30

j. angielski

REWALIDACJA

j.angielski

7

13:35- 14:20

REWALIDACJA

8

14:25 - 15:10

Wychowawca: Artur Czichos

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

1

8:00 - 8:45

MATEMATYKA

J.POLSKI

J.POLSKI

biologia

matematyka

2

8:55- 9:40

j.polski

matematyka

TECHNIKA

historia

WF

3

9:50 - 10:35

WF

GEOGRAFIA

JMN/REW KS

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

4

10:45 - 11:30

JMN

JMN/ REW KS/JM/ŚW

MUZYKA

w-f

INFORMATYKA

5

11:45 - 12:30

PLASTYKA

WF

MATEMATYKA

j.angielski

J.POLSKI

6

12:45 - 13:30

HISTORIA

J.ANGIELSKI

HWIKN

religia

ZAJ.ROZW

7

13:35- 14:20

RELIGIA

WDZ

L.WYCHOWAWCZA

8

14:25 - 15:10

PEDAGOG

ZAJ.ROZW

Wychowawca: Danuta Jaskulska

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

8:00 - 8:45

HISTORIA

J.POLSKI

J.POLSKI

j.polski

J.ANGIELSKI

2

8:55- 9:40

j.angielski

HISTORIA

JMN

biologia

J.NIEMIECKI

3

9:50 - 10:35

matematyka

MATEMATYKA

TECHNIKA

wf

INFORMATYKA

4

10:45 - 11:30

J.POLSKI

GEOGRAFIA

MATEMATYKA

PLASTYKA

J.POLSKI

5

11:45 - 12:30

WF

JMN

WF

matematyka

MUZYKA

6

12:45 - 13:30

RELIGIA

WF

L.WYCHOWAWCZA

j.angielski

ZAJ.ROZW

7

13:35- 14:20

WDZ

HWIKN

RELIGIA

8

14:25 - 15:10

SKS dziew.

Klasa 7

Wychowawca: Barbara Kowalczyk - Stasiuk

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 - 8:45

j.angielski

CHEMIA

FIZYKA

wf-dz

J.POLSKI

8:55- 9:40

J.POLSKI

CHEMIA

FIZYKA

świetlica/ REWALIDACJA DJ

INFORMATYKA

9:50 - 10:35

HISTORIA

J.ANGIELSKI

RELIGIA

biologia

GEOGRAFIA

10:45 - 11:30

matematyka

J.POLSKI

J.POLSKI

matematyka

HISTORIA

11:45 - 12:30

biologia

GEOGRAFIA

L.WYCHOWAWCZA

PLASTYKA

J.ANGIELSKI

12:45 - 13:30

J.NIEMIECKI

MATEMATYKA

MUZYKA

j.polski

RELIGIA

13:35- 14:20

ŚWIETLICA/ZRJM

WF-DZ

MATEMATYKA

j.niemiecki

ŚWIETLICA

14:25 - 15:10

WF-DZ

REWALIDACJA DJ

WF-CH

Klasa 8

wychowawca: Regina Mańkowska

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8:00 - 8:45

J.POLSKI

MATEMATYKA

RELIGIA

świetlica

INFORMATYKA

8:55- 9:40

MATEMATYKA

RELIGIA

MATEMATYKA

wf-ch

MATEMATYKA

9:50 - 10:35

J.NIEMIECKI

CHEMIA

FIZYKA

j.polski

j.polski

10:45 - 11:30

HISTORIA

CHEMIA

FIZYKA

historia

J.ANGIELSKI

11:45 - 12:30

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

J.POLSKI

WOS

EDB

12:45 - 13:30

L.WYCHOWAWCZA

J.NIEMIECKI

biologia

WOS

GEOGRAFIA

13:35- 14:20

WF-CH

ŚWIETLICA/ZRM

TERAPIA

j.angielski

WF-DZ

14:25 - 15:10

WF-CH

ZAJ.ROZW.

ZAJ.ROZW RM

  • Data aktualizacji: 2019-12-08 21:11
  • |
  • Licznik odwiedzin: 680 428