OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Pracownicy

  1. Katarzyna Sokołowska-Kolanek
    Dyrektor szkoły, nauczyciel dyplomowany

  2. Kazimiera Bul
    Kształcenie zintegrowane, nauczyciel dyplomowany
    kierownik świetlicy
  3. Dorota Serafin
     nauczyciel dyplomowany
    edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka
  4. Julita Matuszewska
    nauczyciel mianowany
    język polski
  5. Brygida Skoluda
     nauczyciel dyplomowany
    język niemiecki
  6. Agata Matracka
    nauczyciel dyplomowany
    język angielski
  7. Danuta Jaskulska
     nauczyciel dyplomowany
    matematyka
  8. Barbara Kowalczyk-Stasiuk                                                                                                                                                             nauczyciel dyplomowany
    przyroda, biologia, geografia, wdż, pedagog szkolny
  9. siostra Julianna Kowalska
     nauczyciel mianowany
    religia
  10. Bogusława Wieczorek
     nauczyciel mianowany
    edukacja wczesnoszkolna
  11. Artur Czichos
     nauczyciel dyplomowany
    wychowanie fizyczne
  12. Regina Mańkowska
     nauczyciel dyplomowany
    język polski, biblioteka
  13. Barbara Werner                                                                                                                                                                                               nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                     ligopedia
  14.  Mariola Trzcińska                                                                                                                                                                                       nauczyciel dyplomowany                        
  15. Barbara Tuła                                                                                                                                                                                           nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                chemia       
  16. Robert Sykulski                                                                                                                                                                                            nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                     wos
  17. Mariusz Wilk                                                                                                                                                                                                    nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                      informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  18. Daniela Glik                                                                                                                                                                                                     nauczyciel mianowany                                                                                                                                                                                      edukacja wczesnoszkolna   
  19. Elżbieta Pisula-Bieniecka                                                                                                                                                                             nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                          Edukacja wczesnoszkolna                                                    
  20. Katarzyna Urbanowska                                                                                                                                                                              nauczyciel nianowany                                                                                                                                                                                   język angielski
  21. Katarzyna Cichocka                                                                                                                                                                                   nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                    historia

Urszula Jambor

Pracownik administracyjno-biurowy

  • Iwona Gajda                                                                                                                                                                                                  Intendent
  • Eleonora Grzegorczyk
    Kucharka
  • Eryka Kondziela
    Pomoc kucharki
  • Dorota Pastuch
    Woźna
  • Danuta Sobiech
    Sprzątaczka
  • Lidia Czech
    Sprzątaczka
  • Małgorzata Świerc
    Sprzątaczka
  • Hubert Til
    Konserwator 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"
Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 10:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 001 942