1. Katarzyna Sokołowska-Kolanek
    Dyrektor szkoły, nauczyciel dyplomowany,                                                                                                                                                                                                            informatyka, technika

  2. Dorota Serafin                                                                                                                                                                                                                                       nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                      muzyka, plastyka

  3. Brygida Skoluda
     
    nauczyciel dyplomowany
    język niemiecki

  4. Agata Matracka
    nauczyciel dyplomowany

    język angielski

  5. Marcin Robak
     nauczyciel kontraktowy

    matematyka

  6. Barbara Kowalczyk-Stasiuk                                                                                                                                                                                                        nauczyciel dyplomowany

    przyroda, biologia, geografia, wdż, pedagog szkolny, 

  7. siostra Gizela - Beata Tatoj
    nauczyciel dyplomowany

    religia

  8. Bogusława Wieczorek
    nauczyciel mianowany

    edukacja wczesnoszkolna,

  9. Artur Czichos
    nauczyciel dyplomowany

    wychowanie fizyczne

  10. Agnieszka Gruszka - Skorek
    nauczyciel dyplomowany

    język polski, 

  11. Barbara Werner                                                                                                                                                                                                                                              nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            logopedia

  12.  Mariola Trzcińska                                                                                                                                                                                                                                       nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                            fizyka                      

  13. Barbara Tuła                                                                                                                                                                                                                                    nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                               chemia       

  14. Robert Sykulski                                                                                                                                                                                                                                          nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                             wos

  15. Daniela Glik                                                                                                                                                                                                                                              nauczyciel mianowany                                                                                                                                                                                                                                  edukacja wczesnoszkolna   

  16. Elżbieta Pisula-Bieniecka                                                                                                                                                                                                                                   nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                               informatyka, muzyka, kierownik świetlicy                                                    

  17. Katarzyna Cichocka                                                                                                                                                                                                                                nauczyciel dyplomowany                                                                                                                                                                                                                                 historia

  18. Sabina Jenczek                                                                                                                                                                                                                                             biblioteka     

  19. Aleksandra Siwek                                                                                                                                                                                                                                     Psycholog                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Patrycja Hilla

sekretarz szkoły

  • Iwona Gajda                                                                                                                                                                                                  Intendent
  • Eleonora Grzegorczyk
    Kucharka
  • Eryka Kondziela
    Pomoc kucharki
  • Dorota Pastuch
    Woźna
  • Danuta Sobiech
    Sprzątaczka
  • Lidia Czech
    Sprzątaczka
  • Małgorzata Świerc
    Sprzątaczka
  • Hubert Til
    Konserwator 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"

Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

 do góry