Nasza szkoła przystąpiła do Wojewódzkiego projektu ekologicznego Mamy Rady na Odpady- kampania edukacyjna na terenie województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego RPOP5.02.00-16-003-20. Obecnie bierzemy udział w dwóch konkursach ogłoszonych przez Marszałka Województwa Opolskiego- plastycznym Drugie życie odpadów- szczegóły pod linkiem https://www.opolskie.pl/2022/04/konkurs-plastyczny-drugie-zycie-odpadow/ oraz w konkursie fotograficzno-filmowym Dzień Ziemi- https://www.opolskie.pl/2022/04/zapraszamy-do-konkursu-dzien-ziemi/

Jeszcze w czerwcu weźmiemy  udział w warsztatach i zajęciach. Szczegóły wkrótce.

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"

Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

 do góry