OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Z życia szkoły 2017/2018

4 września 2017 r zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Dzień Edukacji Narodowej

DSC_0028
DSC_0028
DSC_0029
DSC_0029

14 października w całej Polsce obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Święto w tym roku szkolnym wypadło w sobotę, dlatego apel odbył się w naszej szkole w poniedziałek dnia 16.10.2017 roku. Uczniowie klasy czwartej w imieniu całej społeczności wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie piosenkami, zabawnymi występami oraz serdecznymi życzeniami. Po przedstawieniu głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Sokołowska - Kolanek. Podziękowała wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym szkoły za pełną zaangażowania i poświęcenia pracę z dziećmi w minionym roku szkolnym, życząc jednocześnie dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"
Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

  • Data aktualizacji: 2020-10-24 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 879 722