OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Z życia szkoły 2017/2018

4 września 2017 r zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Klub Szkolnych Literatów

     W naszej szkole stwarza się okazje sprzyjajace rozwojowi zdolności, talentów uczniów/wychowanków. Inspirację do podejmowania ich twórczej aktywności stanowi otaczająca je rzeczywistość, edukacyjne wyzwania, ale także świat literatury. To właśnie elementy i motywy baśni oraz legend stały się inspiracją do podejmowanych prób twórczości uczniów klasy IV, którzy na ich podstawie tworzyli w fantastycznej, zabawnej, czsem budzącej grozę czy poruszającej formie - historie powstania swojej rodziny. Ich literackie osiągnięcia pragniemy zaprezentować szerszemu gronu, gorąco zachęcając do czytania...

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"
Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

  • Data aktualizacji: 2020-10-24 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 879 695