OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Z życia szkoły 2017/2018

4 września 2017 r zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Wspaniała akademię przygotowali dla nas uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem wychowawczyni pani Bogusławy Wieczorek. W zabawny sposób opowiedzieli o swoich sukcesach i porażkach w pierwszym etapie edukacyjnym. Zauroczyli nas pięknie wykonanymi piosenkami i tańcami. Zastanawiali się również, "Co z nich będzie"

Po wzruszajacej części artystycznej glos zabrała Pani Dyrektor. Podziękowała rodzicom klasy trzeciej za efektywną współpracę i uchonorowała ich dyplomami z podziękowaniami. Następnie wręczyła uczniom poszczególnych klas świadectwa z wyróżnieniami oraz nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych.

Uczniowie klasy czwartej otrzymali także z jej rąk karty rowerowe.

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego bardzo licznie towarzyszyli nam rodzice za co bardzo serdecznie dziękujemy. To świadczy o tym, że czuja się ściśle związani z naszą szkołą i chętnie ja odwiedzają.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie.

DSC_0052DSC_0055DSC_0057DSC_0061DSC_0062DSC_0064DSC_0065DSC_0073DSC_0081

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"
Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

  • Data aktualizacji: 2020-10-24 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 879 681