W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

Dyrektor szkoły Pani Katarzyna Sokołowska – Kolanek podsumowując mijający rok szkolny odczytała listy uczniów klasy VI adresowane do niej. W listach tych znalazły się przede wszystkim podziękowania dla wszystkich podmiotów szkoły za sześć lat nauki, wspólne wycieczki, imprezy, radości i przezwyciężane trudności. Uczniowie w superlatywach ocenili pracę nauczycieli, zarządzanie dyrektora, swoje kontakty z koleżankami i kolegami ze szkoły oraz zaangażowanie rodziców w ich rozwój.

Pani Dyrektor nie ukrywała minusów zauważonych przez uczniów tj. zbyt nisko osadzone rury grzewcze w korytarzu szatni, które „wyrośniętych”  szóstoklasistów zmuszały do pochylania głowy oraz brak odpowiedniej szatni dla chłopców przebierających się na lekcje wf-u. I choć rur wyciąć nie można to remont chłopięcej szatni będzie, według słów pani Dyrektor, priorytetem w zakresie remontów w naszej szkole.

Dziękując za wspólny czas i pozytywną ocenę wysiłku i pracy podmiotów szkoły pani Dyrektor  pogratulowała  wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życząc  dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego.

 

W dalszej części zaprezentowali się uczniowie klasy VI w swym pożegnalnym przedstawieniu. Uczniów przygotował ich wychowawca pan Artur Czichos oraz pani Danuta Jaskulska.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych wakacji!

Galeria

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"

Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

 do góry