Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Krasiejowie

e-mail:
www: spkrasiejow.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-10-22 19:13:16

Z życia szkoły 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

Dyrektor szkoły Pani Katarzyna Sokołowska – Kolanek podsumowując mijający rok szkolny odczytała listy uczniów klasy VI adresowane do niej. W listach tych znalazły się przede wszystkim podziękowania dla wszystkich podmiotów szkoły za sześć lat nauki, wspólne wycieczki, imprezy, radości i przezwyciężane trudności. Uczniowie w superlatywach ocenili pracę nauczycieli, zarządzanie dyrektora, swoje kontakty z koleżankami i kolegami ze szkoły oraz zaangażowanie rodziców w ich rozwój.

Pani Dyrektor nie ukrywała minusów zauważonych przez uczniów tj. zbyt nisko osadzone rury grzewcze w korytarzu szatni, które „wyrośniętych”  szóstoklasistów zmuszały do pochylania głowy oraz brak odpowiedniej szatni dla chłopców przebierających się na lekcje wf-u. I choć rur wyciąć nie można to remont chłopięcej szatni będzie, według słów pani Dyrektor, priorytetem w zakresie remontów w naszej szkole.

Dziękując za wspólny czas i pozytywną ocenę wysiłku i pracy podmiotów szkoły pani Dyrektor  pogratulowała  wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życząc  dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego.

 

W dalszej części zaprezentowali się uczniowie klasy VI w swym pożegnalnym przedstawieniu. Uczniów przygotował ich wychowawca pan Artur Czichos oraz pani Danuta Jaskulska.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych wakacji!