OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Z życia szkoły 2016/2017

DZIEŃ NAUCZYCIELA

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta odbył się w Naszej szkole apel, przygotowany przez uczniów kl. II oraz uczestników kółka muzycznego.  W wesołych piosenkach, sympatycznych wierszykach i serdecznych życzeniach mali artyści podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie. Następnie dyrektor szkoły, pani Katarzyna Sokołowska – Kolanek  podziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pełną zaangażowania pracę z dziećmi w minionym roku szkolnym, życząc jednocześnie  całemu gronu i pozostałym pracownikom szkoły dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej. 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego" 
w ramach projektu 
"Pracownie komputerowe dla szkół
Szkoła jest beneficjentem w
Rządowym programie "Radosna Szkoła"
Rok szkolny 2011/2012
Rokiem Szkoły z Pasją
Klasa 1 uczestniczy w programie 
"Klub Bezpiecznego Puchatka"
Już od kilku lat nasza szkoła bierze
udział w programie "Szkoła bez przemocy"
Po raz kolejny uczestniczymy 
w programie "Szklanka Mleka"
współfinansowanym z funduszy ARR oraz Unii Europejskiej

Zapraszamy na naszego bloga "WF z klasą"

Cała szkoła bierze udział w programie
"Ratujemy i Uczymy Ratować"

  • Data aktualizacji: 2020-10-27 16:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 887 951